Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

MUZ.RU запустив безкоштовне прослуховування mp3 PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Новини - Огляд новин
Написав Олександр Буржунецький   
Вівторок, 20 квітня 2010, 14:42

Інтернет-магазин легального цифрового контенту MUZ.RU, проект "Російської Медіагрупи", запустив безкоштовний сервіс прослуховування музики. У режимі стрімінг (потокового мовлення в реальному часі) користувач може безкоштовно слухати більше 800 000 пісень російських і зарубіжних виконавців. Прослуховування не вимагає реєстрації, і всі треки доступні для прослуховування цілком.

 

 

 

У каталозі MUZ.RU представлений легальний контент від провідних світових і російських лейблів: Universal Music, Sony Entertainment, Warner Music, EMI, звукозаписуючих компаній "Моноліт", "Союз", "Гала Рекордз", "Мелодія" та ін. Зовсім недавно підписані ліцензійні контракти з найбільшим лейблом інді-музики "The Orchard", найпопулярнішим dance-лейблом "The Ministry of Sound", компанією "Kontor Records" і ін. Контент від цих правовласників з'явиться на сайті найближчим часом і також буде доступний для безкоштовного прослуховування. Таким чином, MUZ.RU володіє найбільшим каталогом легального контенту в Рунеті.

 

Генеральний директор MUZ.RU Сергій Січкар вважає, що "максимально можливий каталог, максимальну зручність для людини, як того, хто хоче слухати безкоштовно, так і того, хто готовий платити гроші, і абсолютна легальність, позбавляють росіянина від неминучої для чесної людини незручності в зв'язку з тим, що слухаючи музику з нелегальних піратських сайтів, він і сам порушує закон і плодить шахраїв, які крадуть у його улюблених музикантів ".

 

Безкоштовний стрімінг надається користувачам на базі рекламної моделі: у вікні плеєра з треком користувач буде бачити рекламні банери.

 

Поряд з безкоштовним прослуховуванням, користувачеві доступні платні сервіси MUZ.RU - сервіси без реклами: скачування музики окремими треками і альбомами, необмежену скачування музики з передплати всього за 300 російських рублів на місяць і необмежене прослуховування музики всього за 7 російських рублів на день. Усі платні сервіси доступні як на сайті MUZ.RU, так і в музичному магазині MUZ.RU у Windows Media Player. У магазині MUZ.RU у Windows Media Player користувач може не тільки слухати, але і складати власні плейлисти, зберігати їх і навіть ділитися ними зі своїми друзями.

 

Незважаючи на побоювання світових лейблів, головний редактор MUZ.RU Олександр Неабияк впевнений, що безкоштовне прослуховування не знизить он-лайн продажу: "Вірогідність того, що користувач здійснить покупку треку, який він прослухав повністю, вище, ніж після прослуховування 30-секундного уривка, в який, найчастіше, не поміщаються найголовніші фішки пісні. Я впевнений, що даний крок MUZ.RU не тільки дозволить компенсувати наші витрати продажем реклами на розкрученому і затребуваному майданчику, але ще й приверне додаткову увагу до нашого зручного сервісу прослуховування музики в магазині MUZ.RU у Windows Media Player, який, на відміну від безкоштовного побратима, ще й дозволяє прослуховувати тематичні плейлисти, складати власні, зберігати їх та ділитися музикою з друзями ".

 

Джерело: Вебпланета.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 квітня 2010, 14:48
 

Цей вміст заблоковано. Ви не можете його коментувати.