Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

Зломщики паролів дурять "Однокласників" PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 4
НайгіршеНайкраще 
Новини - Огляд новин

Безліч коментарів зібрав матеріал "Таємниця листування на Одноклассники.ру коштує 500 рублів", Опублікований на сайті SecurityLab. Там розповідається про сайт, який пропонує дешево зламати пароль на сайтах "Одноклассники.ру", "Вконтакте", а також на сайтах знайомств.

Як приклад наводиться жахлива історія: "Віктор помітив, що його дружина стала засиджуватися за комп'ютером. Вона спілкувалася в мережі з однокласниками. Її захоплення стало викликати стурбованість, і Віктор вирішив дізнатися, з ким його дружина веде довгі бесіди. В Інтернеті він знайшов доброзичливців, які за 500 рублів зламали пароль. З його допомогою Віктор зайшов на сторінку дружини в Одноклассниках і прочитав її листування. З'ясувалося, що у неї роман. Вибухнув сімейний скандал".

 

Від бажаючих немає відбою, поділився адміністратор сайту з Security Lab. Так як послуга користується великим попитом, ціна на неї вже виросла вдвічі (до 1000 рублів за один злом). Перевагою сайту вважається те, що заплатити можна потім, після того, як пароль буде зламаний.

 

"Стаття 273 Кримінального кодексу," Неправомірний доступ до комп'ютерної інформації ", - коментує директор департаменту аудиту компанії "Інформзахист" Максим Емм. - Деякі складнощі, напевно, будуть при спробах це довести, мають виникнути якісь наслідки від того, що вони (хакери) розголосили чужі паролі ".

 

"Вони поступають досить розумно, - продовжує пан Емм, - тобто вони не намагаються продавати паролі доступу до банківських рахунків, за допомогою яких можна вкрасти гроші, а продають паролі для безкоштовних служб. Винен буде той, хто цю інформацію використовує на шкоду. Цілком ймовірно, що вони при цьому можуть отримати доступи до якоїсь інформації, яка дозволить їм займатися шахрайством, і технології використовуються ті ж самі, які використовуються при отриманні доступу до номерів кредитних карт, банківських рахунків і т.д. ".

 

У коментарях до замітки, як водиться, встигли і покартати Windows (за слабку безпеку), і соціальні мережі (за те, що передають пароль у незашифрованому вигляді), і навіть з'ясували, що 500 рублів - занадто дешево для роботи по злому.

 

Розумнішими виявилися сторонні спостерігачі. Наприклад, Максим Гальцов пише у своєму блозі, що все це схоже на класичні страшилки. "Це тільки у фільмах показують, як за пару хвилин мегакомпьютер пароль підбирає", - говорять блогери. У реальності ж він закликає користувачів використати нормальні паролі, які буде складно відкрити, тим більше за 500 рублів.

 

Максим Гальцов озвучив ще одне цілком розумне припущення: "І взагалі, останнім часом з цими" Однокласниками " достали. То там пристави когось шукають, То там відкривають секретну інформація по розташуванню армійських частин. З'явилася купа сайтів-клонів "Однокласників". Таджики, Однокамернікі та інша. Чи то це в них така вірусна реклама, чи то їх хто тисне ".

 

Дійсно, кому б це не було вигідно, користувач завжди може мати свою голову на плечах і міцний пароль у пам'яті. Ну а якщо все-таки є підозри в подружній невірності, можна вирішувати проблеми безпосередньо, в офлайні, або, якщо не вистачить духу, хоча б поставити keylogger на комп'ютері дружини, не звертаючись до сайтів "хакерів".

 

Джерело: Вебпланета.

 

Цей вміст заблоковано. Ви не можете його коментувати.