Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

"Вконтакті" відкривається пошуковикам PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Новини - Огляд новин
Написав Олександр Буржунецький   
Вівторок, 11 травня 2010, 10:23

Соціальна мережа "Вконтакті" подарувала своїм користувачам нову функцію: тепер вони можуть завести для своїх сторінок так звані короткі імена виду vkontakte.ru / ім'я. Нововведення позиціонується як перший крок до створення "електронної пошти нового покоління", хоча на ділі, схоже, покликана відкрити сторінки вконтактерів пошуковикам.

Для початку можливість створювати короткі імена була відкрита тільки ста тисячам користувачів багатомільйонної мережі, але до кінця цього дня нею зможуть скористатися всі. Точніше - всі, хто прив'язав свій обліковий запис до номера мобільного телефону.

 

Користувачі, що вибрали собі короткий ім'я на сервісі, відразу ж отримають приємний сюрприз: їхні сторінки за замовчуванням будуть відкриті всім вітрам. Тобто їх можна буде знаходити в пошукових системах, а також переглядати у браузері не входячи і навіть не реєструючись в соціальній мережі.

 

Справедливості заради слід зазначити, що у користувача є контроль над тим, які з його даних будуть відкритими - в його профілі. Однак, хоча й важко сказати заздалегідь, який саме відсоток вконтактеров зайде в налаштування приватності і свідомо виставить у них всі необхідні параметри, можна легко передбачити, що цей відсоток буде дуже невеликим.

 

Нагадаємо, що щось подібне минулого літа замутив американський кузен "ВКонтакте" - Facebook. І теж з можливістю індексування сторінок з короткими іменами в пошукових системах. А до кінця року ця соціальна мережа і зовсім полегшила життя своїм користувачам, "спростивши" налаштування приватності так, що в Google рікою потекли дані, які раніше були закритими - аж до плюшевого ведмедика творця Facebook.

 

Керівництво "Вконтакті" при цьому запевняє, що введення коротких імен необхідно для майбутнього створення скриньок електронної пошти виду і Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Це буде пошта "нового покоління" (так вони кажуть), причому її "продвинутість" полягатиме в інтеграції з особистими повідомленнями і в клонуванні гмейловского спамфільтра.

 

"Користувачі зможуть легко фільтрувати повідомлення, відокремлюючи внутрішню переписку соціальної мережі від зовнішніх повідомлень електронної пошти, - кажуть творці сервісу. - Зараз команда« ВКонтакте »займається розробкою спамфільтра, який будується на технології, що використовується в поштовому сервісі від Google Gmail. Ця система буде поширюватися не тільки на вхідні повідомлення електронної пошти, але й на внутрішні повідомлення «ВКонтакте» ".

 

У цьому зв'язку виникає питання про те, на яких умовах Google дав "ВКонтакте" свою антиспамовий технологію. Звичайно, цілком можливо, що мова йде про банальну купівлю-продаж - і ми, напевно б не запідозрили іншого, коли б не побічний ефект у вигляді відкритості користувальницьких сторінок.

 

Джерело: Вебпланета.

Останнє оновлення на Вівторок, 11 травня 2010, 11:59
 

Цей вміст заблоковано. Ви не можете його коментувати.