Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

Пошук посилки PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 20
НайгіршеНайкраще 
Новини - Огляд новин
Написав Олександр Буржунецький   
Середа, 02 червня 2010, 19:35

Чи знайомі Ви з одним із сервісів нашої Укрпошти "відстежування поштових пересилань"? Якщо ні, то прошу Вас ознайомитись з цим корисним серівсом, що надасть Вам змогу відстежити шлях Вашої посилки до отримувача, або від відправника до Вас.

 

 

Отже, вже довгий час як Укрпошта підтримує можливість дізнатись про стан посилки, та її шлях за допомогою свого онлайн сервісу. Виглядає це наступним чином - при відправленні посилки, Ви отримуєте квитанцію їз вказаним на ній кодом. Це і є унікальний код поштового пересилання. Для того, щоби перевірити стан чи місцерозташування Вашої посилки, Вам потрібно увести номер з квитанції (складається з 13 символів) у поле вводу і натиснути кнопку "Пошук". У відповідь Ви отримаєте поштовий індекс та назву поштового відділення у якому знаходиться посилка або з якого було її останній раз відправлено. "Я знаю з якого відділення - я відправив зі своєї пошти" скажете Ви, але під час пересилки, посилка проходить через декілька поштових відділень, де проходить сортування пошти та переправка в потрібному напрямку, отже термін "відправлено" має зміст до кожного з цієї ланки відділень.

 

У випадку, коли посилку адресовано Вам, корисно також знати номер переказу для того, щоби так само мати можливість відстежити чи надійшло поштове відправлення у Ваше відділення. Тоді Ви зі спокійною душею можете йти до пошти - отримувати Вашу посилку.

 

Перевірити стан Вашого поштового посилання Ви можете натиснувши даний лінк. (Пошук посилки)

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 червня 2010, 08:28
 

Цей вміст заблоковано. Ви не можете його коментувати.