Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

Про портал PDF Друк e-mail
 

Комп'ютерна техніка вже давно перейшла у категорію звичного інструменту без якого вже майже ніхто не може себе уявити. Офіси, приватні помешкання, спеціалізовані майстерні - практично будь-де можна побачити той чи інший комп'ютер чи комп'ютеризовану систему. При цьому, враховуючи темпи комп'ютеризації та розвиток комп'ютерних технологій у цілому, часто перед кінцевими споживачами постає нелегке питання - що вибрати? Сподіваємося, що в цьому Вам допоможе наш Портал.

 

 

Отже - вибір зроблено. Але, коли власник високотехнологічного пристрою чи цілого комплексу зітхає з полегшенням, радіючи майбутньому полегшенню в роботі, що його повинно принести використання цієї самої техніки, на нього чекає чергове розчарування. Встановлене програмне забезпечення (ПЗ) не виконує тих функцій, які потрібно, або його взагалі не встановлено. Саме тоді виникає наступне питання - що використовувати в роботі, як його використовувати і де взяти. І у цьому питанні ми будемо раді Вам допомогти.

 

 

Раєм для споживача є період експлуатації (недовгий, як правило) на протязі якого техніка працює як у народі кажуть "як часи". Та з часом приходить розуміння того, що за високотехнологічним обладнанням треба наглядати. Некоректне використання, аварійні відключення, неправильне використання розхідних та супутніх матеріалів, приводить до суттєвого зниження ресурсу експлуатації техніки, та навіть до передчасної поломки. Уявіть собі тільки вихід з ладу жорсткого диску на якому зберігалася важлива (особливо для бізнес структур) інформація. Збитки, збитки, збитки.

 

Щоб запобігти таким проблемам, потрібен спеціаліст, що буде здійснювати підтримку комп'ютерної техніки. Це питання кожен вирішує по різному. Хтось дочікується повної поломки, а потім втрачає час на ремонт чи відновлення інформації, хтось користується послугами знайомих, а хтось покладає цю роботу на кваліфіковані кадри. Треба сказати, що у першому випадку окрім вартості ремонту, втрата інформації може привести до катастрофічних наслідків. Другий варіант також не панацея всіх бід - кваліфікація знайомих може виявитись недостатньою для відповідної підтримки високотехнологічного обладнання. Стосовно третього варіанту, то на даному Порталі Ви можете отримати практично весь комплекс послуг по обслуговуванню ІТ-інфраструктури, як-то консультацію, заключити договір про надання підтримки. Перекладіть ці проблеми на тих, хто вміє їх вирішувати!

 

Планування та настройка комп'ютерних мереж, продаж та обслуговування комп'ютерної техніки, настройка комп'ютера та програмного забезпечення - ось далеко не повний спектр послуг, які ми можемо надати. Економте свій час, гроші та здоров'я - звертайтесь до нас.

 

Наша команда складається з спеціалістів, які вже не один десяток (і це правда) років працюють на ринку інформаційних послуг, і зможуть надати Вам високоякісне обслуговування Вашої ІТ-інфраструктури.

 

 

 

Ми також будемо раді бачити тут і фізичних осіб - іноді кваліфіковану консультацію по цікавлячому Вас питанню в сфері ІТ, отримати в нашому регіоні дуже важко.

 

Звернутись по допомогу