Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

"Нігерійці" нагріли українця на $14000 PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Новини - Огляд новин
Написав Олександр Буржунецький   
Середа, 23 червня 2010, 12:01

Чергова жертва так званого " нігерійського спаму " виявлена в місті Мукачево , Закарпатській області ( Україна ) . Якийсь житель цього населеного пункту , вміло  відомий шахраями за допомогою грошової морквини , добровільно розлучився з 14 тисячами доларів , перш ніж зрозумів , що його банально обдурили, повідомляє UA - Reporter.

 

 

 

Схема розведення класична : по електронній пошті громадянин одержав листа, в якому його вітали з виграшем в якусь лотерею, що проводилася серед інтернет -користувачів. Сума виграшу була настільки значною , що зовсім запаморочила громадянину голову. В усякому разі , йому на думку не спало те , що ні в якій такий лотереї він не брав участь, і що виграші в лотереях беруться не з повітря , а з грошиків , що вносяться її учасниками .

 

 

Більш того , мукачівець погодився навіть із парадоксальною необхідністю перевести " організаторам лотереї " деяку суму , яка їм знадобилася для здійснення переказу виграшу. Отримавши перший внесок , шахраї взялися за жертву всерйоз і переконали її розлучитися з ще більшою сумою , необхідною нібито для сплати податків на виграш.

 

 

Коли ж до громадянина , нарешті , дійшло , що ніякого виграшу йому не бачити , так само як і подарованих аферистам $ 14 000 , він помчав скаржитися в Закарпатське управління Служби безпеки України . Силовики з'ясували , що шахрайські листи приходили " з африканської країни Нігерія " . Це , по всій видимості , в дійсності означає , що мова йде про " нігерійському спам " , який може розсилатися і з інших країн , у тому числі і Росії.

 

 

У Закарпатському УСБУ попереджають , що у разі отримання листа такого роду , навіть якщо воно й не викликає підозр , насамперед необхідно навести довідки , а саме зв'язатися з офіційним представництвом компанії, від імені якої цей лист нібито написано .

 

Джерело: Вебпланета

Останнє оновлення на Середа, 23 червня 2010, 12:23
 

Цей вміст заблоковано. Ви не можете його коментувати.