Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

Ремонт ПК PDF Друк e-mail
Послуги - Підтримка

Неочікувано погас монітор, системний блок перестав видавати будь-які звукові признаки життєдіяльності або взагалі став "радистом Морзе" і назойливо щось там попискує? Знайома ситуація, чи не так? В ремонт!

 

З часом комп'ютер зі швидкого Феррарі перетворився в повзучого равлика, відкриваючи вікна та запускаючи програми за час, достанній для заварювання міцного чаю? Чи катастрофічно зменшився доступний розмір жорсткого диску, хоча здається нічого суттєвого останнім часом на комп'ютер не встановлювали? На діагностику!

 

Ні з того ні з сього на робочому столі відображаються вікна з проханням переслати якихось грошиків, чи заплатити за бонусний перегляд "клубнічки"? Або колега чи знайомий за день отримує від Вас десятки листів сумнівного характеру хоча ви нічого останнім часом йому не писали або взагалі не користувались електронною поштою декілька днів? Віруси - отже Вам на антивірусне тестування.

 

Одним словом Вам конче необхідно нас відвідати.

 

Нашими спеціалістами виконуються роботи по діагностиці та ремонту комп'ютеної техніки, налаштуванню програмного забезпечення, антивірусному тестуванню. Можливий виїзд на місце до клієнта.

 

Отже якщо:

 

  • комп'ютер не працює;
  • комп'ютер став працювати повільніше ніж працював раніше;
  • комп'ютер самовільно виключається, "зависає";
  • комп'ютер відчутно нагрівається, сильно гудить;
  • комп'ютер заражено вірусами;

 

то Вам необхідна наша допомога.