Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

E-nnovation 2010 - конференція про e-commerce і стартапи в Європі PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Новини - Огляд новин
Написав Олександр Буржунецький   
П'ятниця, 13 серпня 2010, 23:02
       E-nnovation

Темою конференції буде розвиток і нові течії в сфері електронної комерції, місце конференції — кінотеатр «Кінеполіс» на вул. Болеслава Кшивоустого 7 (ul. Bolesława Krzywoustego) у м. Познань (Польща). Конференція відбудеться 23-24 вересня.

 

Подія в першу чергу призначена для всіх, хто пов’язаний з електронною комерцією, особливо цікаво має бути власникам інтернет-магазинів, керівникам інтернет-фірм, що займаються торгівлею, директорам з розвитку та стратегії електронної комерції.

 

На e-nnovation буде проведено конкурс «Початок з e-nnovation». Мета конкурсу — матеріальна підтримка початківців, які мають власний бізнес у сфері ІТ, а особливо тих, які зосередили свій інтерес у галузі електронної комерції. Найкращий проект буде нагороджено грандом в розмірі 10 000 євро на його здійснення і розвиток ідеї.

Гостем на конференції буде Майк Бутчер — журналіст, відомий блогер, редактор TechCrunch Europe. Серед імен особистостей, що візьмуть участь у конференції вирізняються

 

  •  
    • Джон Бредфорд — генеральний директор компаній The Difference Engine, що інвестує в стартапи;
    • Петтері Копоненен — засновник популярного фінського сайту з міні-блогами JAIKU, що був викуплений Google в 2007 році.

 

Під час e-nnovation виступить також Nikolaj Nyholm, колишній генеральний директор фірми Polar Rose, що отримала престижну премію Technology Pioneer в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

 

Про те, як нові події і тренди змінюють галузь e-commerce, розкажуть Хосе А. дель Мораль і Нікос Анагносту. Фахівці зосередять свою увагу на впливі соціальних мереж на інтернет-торгівлю, а також представлять нові проекти, що вже завоювали Захід і готуються до штурму ринку в Центральній Європі.

 

Детальну програму конференції дивіться на сторінці http://e-nnovation.pl/agenda.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 серпня 2010, 23:48
 

Цей вміст заблоковано. Ви не можете його коментувати.