Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

Java Developers’ Day 2010 (Краків) PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Новини - Огляд новин
Написав Олександр Буржунецький   
П'ятниця, 13 серпня 2010, 23:11

В жовтні в Кракові (Польща) пройде міжнародна конференція з програмування в Java — Java Developers’ Day 2010 (День Розробників Java, скорочено JDD). JDD — це найбільша конференція з програмування в Java в Польщі.

 

 

Вперше конференція була організована в 2006 році в Кракові, з 2009 року вона отримала статус міжнародної. На JDD збирається більше 400 розробників Java, розробників програмного забезпечення, системних архітекторів, ІТ-фахівців, директорів та менеджерів ІТ-відділів, а також студентів і любителів програмування в Java.

 

В цьому році JDD проходить 7-8 жовтня. У ході конференції виступить Лінда Райзінґ — експерт, що займається в основному Agile, проектними зразками та об’єктно-орієнтованим програмуванням. Гостем не в перше буде Тед Ньюард — незалежний консультант, що спеціалізується на корпоративних системах, які створюються як для великих корпорацій так і для малих підприємств, автор кількох книг, у тому числі відомої «Effective Enterprise Java».

 

Вхід платний (95 євро). В програмі двохденної конференції передбачено біля 20 цікавих лекцій, а також відвідувачі зможуть взяти участь у семінарах. Для детальнішої інформації, відвідайте офіційний веб-сайт конференції www.jdd.org.pl.

Останнє оновлення на Субота, 14 серпня 2010, 14:38
 

Цей вміст заблоковано. Ви не можете його коментувати.