Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

Антивірусний захист PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Антивірус DrWeb - Опис
Написав Олександр Буржунецький   

Антивірусний захист

Якщо Ви користуєтесь комп'ютером, а раз Ви це бачите, то безперечно так воно і є, то Ви знаєте наскільки важливим є антивірусний захист. Втрата важливої інформації, компроментація логінів та паролів до Ваших програм чи сервісів, затримки та некоректна робота програм - ось далеко не повний список того, до чого призводить відсутність антивірусного захисту. Захист комп'ютера вже давно перейшов з розряду перевірки файлів на наявність шкідливих програм/вірусів у категорію повного контролю за активністю, що здійснюється на ПК. Перевірка ПК на наявність вірусів та шкідливих програм, блокування спаму (небажаної пошти), контроль за активністю в мережі та перевірка переглядуваних у мережі Інтернет сторінок - це функції, які необхідно мати антивірусній програмі, для ефективного захисту Вашого ПК від зовнішніх загроз. Окрім того, батькам, діти яких користуються мережею інтернет, важливо щоби їх діти були максимально відгорожені від сайтів непристойного змісту, від таких що містять сцени насильства та ін. На порталі Ви знайдете відповіді та рекомендації, щодо комплексного захисту Вашого комп'ютера від вищевказаних загроз, зможете замовити та придбати необхідне антивірусне забезпечення, а також, здійснити підписку на антивірусний сервіс.

DrWeb_AV_on_site_cr"Доктор Web" до Ваших послуг

Купити

Ми пропонуємо Вам придбати антивірусні продукти ТОВ «Доктор Веб» – російського розробника засобів інформаційної безпеки під маркою Dr.Web®. На відміну від більшості конкуруючих рішень, програмні продукти Dr.Web мають сертифікати відповідності "ФСТЭК" та "ФСБ", що дає можливість їх використання навіть в організаціях з підвищеними вимогами до рівня безпеки.

 cert_manager   

Спитати

Якщо у Вас виникнуть питання з приводу придбання антивірусу, чи інші, що стосуються антивірусного захисту, Вас з радістю вислухають да допоможуть. Ви можете написати листа за реквізитами вказаними в розділі "Контакти" або задати своє питання на Форумі, у розділі Dr.Web.

Оформити підписку

Бувають моменти, коли чи то за браком грошей, чи то через невизначений термін експлуатації ПК, що планується захистити, Вам за якоїсь з причин не хочеться придбавати ліцензію на цілий рік, а то й два. В такому випадку ви можете скористатись онлайн-підпискою, що дозволить Вам заощадити на витратах на захист. Усе, що потрібно, це зайти на сторінку проекту "AV-Desk", де можна ознайомитись із переліком тарифних планів, розрахувати вартість витрат на антивірусну послугу. Ви можете вибирати підписку терміном від одного місяця, автоматично продовжувати її, призупиняти підписку у випадку, якщо Ви не користуєтесь комп'ютером і т.д. При витратах від 12 до 15грн у місяць (точна сума залежить від вибраного тарифного плану) Ви отримуєте повнофункціональний продукт, що в тій же мірі як і коробочний захистить ваш ПК від загроз. Детальний опис послуги та запит на реєстрацію доступу до послуги, доступний на сайті проекту AV-Desk.