Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

Оплата PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Магазин - Довідка
Написав Олександр Буржунецький   
Понеділок, 08 листопада 2010, 14:07

Українська

Російська

Ви можете здійснити оплату за товар декількома способами.

  1. Готівкою при отриманні.
  2. Безготівковим переказом.
  3. За допомогою Webmoney.

Вибрати необхідний метод оплати Ви можете при оформленні замовлення, де, у випадку оплати за допомогою Webmoney, зможете зразу і здійснити оплату.

Ви можете осуществить оплату несколькими способами.

  1. Наличными при получении.
  2. Безналичным переводом.
  3. С помощью Webmoney.

Необходимый метод оплаты Вы можете при оформлении заказа, где, в случае оплаты с помощью Webmoney, можете сразу и осуществить оплату.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РИЗИКИ

Пропоновані товари та послуги надаються не на замовлення особи або підприємства, що використовує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції. Підприємства, які використовуюь систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь у наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність.

 

Атестація, здійснена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особистість. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми якимось чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.

 

УВЕДОМЛЕНИЕ О РИСКАХ

Предлагаемые товары и услуги предоставляются не по заказу лица либо предприятия, эксплуатирующего систему WebMoney Transfer. Мы являемся независимым предприятием, оказывающим услуги, и самостоятельно принимаем решения о ценах и предложениях. Предприятия, эксплуатирующие систему WebMoney Transfer, не получают комиссионных вознаграждений или иных вознаграждений за участие в предоставлении услуг и не несут никакой ответственности за нашу деятельность.

 

Аттестация, произведенная со стороны WebMoney Transfer, лишь подтверждает наши реквизиты для связи и удостоверяет личность. Она осуществляется по нашему желанию и не означает, что мы каким-либо образом связаны с продажами операторов системы WebMoney.

Способи оплати

Останнє оновлення на Четвер, 17 лютого 2011, 22:48