Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

Продаж PDF Друк e-mail
Послуги - Підтримка

 

Ось ми підійшли до моменту, коли Ви вирішили придбати комп'ютер. Чи це є домашній комп'ютер, чи це офісний, а можливо, що і декілька, в будь-якому разі без консультації спеціаліста Вам не обійтись. Ми підберемо для Вас оптимальну конфігурацію, проконсультуємо Вас по всім питанням стосовно придбання техніки для Ваших потреб. Комп'ютери, офісна техніка, витратні матеріали, програмне забезпечення  - ось далеко не повний спектр того, що ми можемо Вам запропонувати. І звичайно же ж гарантія на поставлену техніку.

 

Можливо у Вас вже є комп'ютер, але за якимось критеріями він перестав Вас влаштовувати. Користуючись нашими послугами Ви можете обміняти чи модернізувати свій комп'ютер.

 

Гнучка цінова політика. У наш час, придбати комп'ютерну техніку, дуже легко, де не глянь - комп'ютерний магазин. Тож ми ексклюзивно пропонуємо індивідуальний підхід до клієнта та його потреб. Персональний підхід до кожного клієнта, система знижок постійним клієнтам, система семі-оптових цін для клієнтів, що обслуговуються у нас. Можна багато ще всього перелічити, та краще за все відчуйте якість обслуговування у нас - станьте нашим клієнтом.

 

Та яким би сильним не було бажання стати власником новенького комп'ютера, в наш час велику роль грає вартість обладнання. Але і тут вихід є. У випадку, коли постає необхідність у придбанні обладнання але бюджет з якихось причин не дозволяє придбати нову техніку, ми можемо запропонувати рішення на основі вживаної техніки. Плюси використання такої техніки наступні: не потрібно переплачувати за топовий процесор чи приміром відеокарту, коли для поставлених задач підходять вживані комплектуючі, які ж до того суттєво дешевші. Як правило, строк служби вживаних комплектуючих не набагато менший ніж нових, а навіть деяких, як не дивно, більше. Ви вже починаєте працювати, а відповідно і виконувати корисну для себе роботу, а не накопичуєте додаткові кошти для придбання нового обладнання. Мінусом даного рішення є певний ризик малого строку служби компонент та відповідно менші строки гарантії.

 

Коротко про послуги:

 

  1. Консультації з придбання комп'ютерної техніки;
  2. Поставка комп'ютерної та офісної техніки на вигідних умовах;
  3. Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  4. Модернізація (апгрейд) комп'ютерної техніки;
  5. Продаж та гарантійний і післягарантійний супровід вживаної техніки;
  6. Продаж та впровадження програм та програмних комплексів;
  7. Впровадження систем бухгалтерського та фінансового обліку.

 

Перейти до магазину...

 

Контактна інформація