Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

Підробні сертифікати Microsoft PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 13
НайгіршеНайкраще 
Новини - Огляд новин
Написав Олександр Буржунецький   
П'ятниця, 06 травня 2011, 09:13

На ринку України з`явилися ПІДРОБНІ сертифікати на ПЗ Microsoft


Шановні панове! У квітні 2011 року на ринку України з`явилися масові пропозиції на сертифікати на різні програмні продукти Microsoft за цінами, що значно нижче від середніх ринкових цін на аналогічні ліцензії тих самих продуктів. 

 

 

Особливо часто до уваги пропонується Windows XP Professional, Windows XP Home Edition, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Professional за ціною, що еквівалентна 25-50 дол.США. 

Компанією Microsoft було проаналізовано одну з наклейок (див. фото) та відтак зроблено наступні висновки:

 


1. Номер даного СОА відповідає китайській версії Windows 7 Home Basic.
2. На СОА вказано регіон розповсюдження CIS and GE (СНД та Грузія).

 

Ці факти дають можливість стверджувати, що такий сертифікат є ПІДРОБНИМ! На даний час здійснюється додаткова експертиза цього прикладу та встановлюється його походження. Юридичний представник Microsoft проводить збір інформації для подальшої її передачі до органів внутрішніх справ України.

 

Підробний сертифікат ні в якому разі не є підтвердженням права на використання програмних продуктів Microsoft® та не звільняє від відповідальності користувача від подальших проблем при перевірці програмного забезпечення на ліцензійність компетентними органами.

 

Просимо зробити висновок із вищевикладеного та уважно віднестись до цієї інформації, так як у випадку прийняття рішення про придбання "дешевих" ліцензій Ви можете бути ошуканими та втратити кошти.

 

За матеріалами компанії "Бакотек".

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2012, 09:26
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити