Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

SMS навала або "дайте трохи грошей" PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Програмне забезпечення - Антивіруси
Написав sharka   
Субота, 27 березня 2010, 19:17

Ви ще не бачили у себе на робочому столі якогось банера з проханням відправити трохи грошей за допомогою SMS, для того щоб його позбутися? Чи для того, щоб отримати пароль у супер популярний прихований розділ якогось сайту? То вам або пощастило, або у вас вже встановлено антивірус. Обговорення типів антивірусів виходить за рамки цієї статті, тож будемо триматися в руслі питання.

Отже, у Вас на робочому столі, чи при загрузці робочого стола випливає якогось роду повідомлення з проханням відправити SMS на короткий номер і отримати код, для розблокування який потрібно увести в поле. Попереджу Вас зразу, як правило SMS-ки чомусь "не доходять", а Ви вважаючи, що у всьому винен оператор шлете іх знову і знову. А тим часом з вашого рахунку списують кошти і, мушу сказати, чималі. Один мій знайомий до моменту коли звернувся по допомогу вже мав успішно насланих запросів десь гривнів з 160. Непогано - правда?

 

Але. Треба звичайно щось робити, і я Вам підскажу. Якщо Ви маєте змогу і далі працювати за комп'ютером (вікно вдається скрити чи відсунути з робочого стола) то дезактивувати банер можна буде самим, звичайно ж при наявності доступу в Інтернет. Якщо ж ні, то Вам прийдеться звернутися по допомогу, і здійснити наступні операції на іншому комп'ютері.

  1. Зайти на сторінку "Сервис деактивации вымогателей-блокеров" лабораторії Касперського. Заповнити поля номер телефону куди вимагають відправити повідомлення та текст або код що вимагають відправити. У відповідь отримаєте код розблокування, кий можна увести і тим замим розблокувати та зняти банер.
  2. Якщо ж Вам не вдалося отримати код розблокування або він не підходить, то можна ще скористатися порталом розблокування DrWeb. Тут Ви може отримати коди розблокувань як по номеру телефона так і по назві вірусної програми (звичайно ж якщо Ви її знаєте). Також можна скористатися візуальними підказками у вигляді типових екранів, які з'являються на робочому столі.

 

Майте на увазі, що банер може з'являтися як у вигляды рекламного характеру, так і навіть з вимогами активувати Window, або навіть з пропозицією вилікувати комп'ютер від сотень ніби-то знайдених вірусів. Насправді у Вас вірус як мінімум один - троянська програма-банер.

 

Отже після цих маніпуляцій Ви отримаєте доступ до свого робочого столу. Далі необхідно провести антивірусне тестування з метою виявлення та знешкодження даної троянської програми на комп'ютері, а також знешкодження інших вірусів, якщо такі  є.

 

Якщо ж Ви не в змозі самотужки виконати вищенаведені дії, то можете звернутись до нас, Вам нададуть кваліфіковану допомогу у діагностиці та лікуванні Вашої техніки від вірусних загроз. Також, при бажанні, Ви можете і придбати Антивірусне програмне забезпечення, щоби надалі Ваш комп'ютер був захищений від даного типу загроз. Контактну інформацію Ви завжди можете переглянути з пункту Контакти головного меню.

 

Останнє оновлення на Неділя, 18 квітня 2010, 21:50