Вхід


  

Хмарка тегівГолосування

Чи цікавлять Вас новини, що публікуються тут?
 

База знань

Відкриття магазину PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Магазин - Довідка

 

Непомітно якось пройшло відкриття інтернет магазину на нашому порталі. Чи то погода, чи то повна відсутність інформаційної підтримки в ЗМІ, чи збіг світил до цього привів? Одним словом чого гадати, ось він є. Відтепер можна не встаючи зі свого улюбленого "діваня" замовити, оплатити товар і навіть Вам його можуть доставити на місце. Чим не рай?

 

Не вистачає тільки от щоби ще хліба по дорозі захопили, а "ЗРЕЛИЩ" Вам уже вистачає, раз Ви читаєте даний опус. Однак Остапа понесло, брр.... тьху - ми відхилились від теми.

 

Отже, відтепер, Ви можете купити товар, що представлений у нашому Інтернет магазині ІТ-Shark, здійснити оплату (чи післяплату), та отримати даний товар прямо на місце. Окрім того, так як магазин ще молодий і товару у ньому тільки наповняється, а Ви як передовий споживач жадаєте чогось більшого та новішого, то для пришвидшення появи необхідного Вам товару, Ви можете оформити попередній заказ на цікавлячий Вас товар, відправивши листа з описом необхідного Вам товару на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Звичайно, що поки що регіоном дії даної послуги є Рахівський район. В подальшому, при потребі, регіон дії магазину буде розширено.

 

Відвідайте нас

Реклама

Tnx.net